Informacje o firmie
 
 
 
Na rynku usług księgowych działamy od 1994 roku.

Do tej pory zaufało nam kilkadziesiąt firm o bardzo różnorodnym profilu prowadzonej działalności gospodarczej. Oferta naszego biura rachunkowego obejmuje pełną obsługę księgową - prowadzenie Ksiąg Handlowych i Podatkowych Ksiąg Przychodów oraz obsługę kadrowo-płacową.

Usługi wykonywane są w oparciu o Świadectwo Kwalifikacyjne Ministerstwa Finansów nr 7275/98 z dnia 09.01.1998 r. Posiadamy wykwalifikowaną, ciągle podnoszącą swoje kwalifikacje kadrę pracowników potwierdzoną licznymi certyfikatami i wieloletnim doświadczeniem w zawodzie.

Do grona naszych stałych współpracowników należą także specjaliści
z innych dziedzin: doradca podatkowy, biegły rewident, radca prawny
oraz konsultant ds. BHP.


W trosce o bezpieczeństwo danych Klientów i najwyższą jakość świadczonych usług korzystamy z innowacyjnych technologii internetowych. Serwer z zabezpieczeniami oraz zaawansowane procedury sporządzania bieżących archiwizacji baz umożliwiają bezpieczną i szybką realizację powierzonych zadań. Naszym celem jest profesjonalna i rzetelna obsługa księgowo-podatkowa, kadrowa w zakresie ubezpieczeń społecznych, zawsze dostosowywana do indywidualnych potrzeb i oczekiwań swoich Klientów.

Oferta nasza skierowana jest przede wszystkim do małych i średnich przedsiębiorstw. Wspieramy skuteczny rozwój firmy poprzez profesjonalną obsługę księgową. Rzetelnie prowadzone księgi rachunkowe to niezbędny element funkcjonowania każdej firmy. Gwarantujemy poufność, najlepsze praktyki księgowe oraz przyjazną atmosferę pracy.

Naszą uwagę skupiamy na poprawności ewidencjonowania zdarzeń gospodarczych, co pozwala na efektywna analizę przedsiębiorstwa i zapewnia bezpieczeństwo podatkowe klientów. Możecie Państwo przekazać nam wszelkie sprawy księgowe, a współpraca ta z pewnością przyniesie Państwu oczekiwane efekty.

Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty.
 
 
Witryna wykorzystuje mechanizm ciasteczek (ang. cookies)
w celach sesyjnych oraz statystycznych. Więcej informacji w polityce prywatności.


OCHRONA I PRZETWARZANIE DANYCH OSOBOWYCH

Edycja strony www - oprogramowanie n4CMSRealizacja: new4mat.com Sp. z o.o.